XI NIEDZIELA ZWYKŁA

13 czerwca 2021

1. Dziś kolekta specjalna na dach naszego kościoła. Bóg zapłać za hojne ofiary i zrozumienie dla naszej inwestycji. Za tydzień kolekta na potrzeby naszej parafii.

2. Dziś również kolejny Dzień Fatimski. Zapraszam na różaniec fatimski o godz. 14.30, potem Msza Święta, a po niej procesja ze świecami i figurką Matki Bożej Fatimskiej wokół kościoła.

3. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ul. Włościańskiej od 61-80. Do mycia w najbliższą sobotę o godz. 8.30 zapraszam parafianki z ul. Włościańskiej 81-100.

4. Spotkanie dziecięcej scholi we wtorek o godz. 17.15. w salce.

5. W środę po Mszy Świętej nabożeństwo do MBNP i św. Józefa. Nabożeństwo do św. Józefa również w sobotę po Mszy Świętej wieczornej z racji 19 dnia miesiąca.

6. W piątek zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.20. podczas której okazja do spowiedzi św.

7. Spotkanie oazowe w piątek po Mszy Świętej o godz. 18.00

8. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o godz. 10.00. a ministrantów o godz. 11.00.

9. W sobotę o godz. 16.30 nauki przedchrzcielne w kościele.

10. Wyjazd integracyjny Dzieci Maryi, ministrantów, scholi dziecięcej, oazy młodzieżowej oraz ich rodziców na pielgrzymkę do Wadowic – sanktuarium św. Józefa oraz Energylandii odbędzie się w dniu 24 czerwca 2021 r. Zapisy są przyjmowane w zakrystii z odpowiednią wpłatą. Ministranci 30 zł. Dzieci Maryi, schola Dziecięca 60 zł i oaza 80 zł., dorośli zaś 160 zł. (cena z wejściem do parku Energylandii). Wyjazd w czwartek 24.06.2021 r. po Mszy Świętej o godz. 8.00.

11. Są jeszcze wolne miejsca na pielgrzymkę do Wiednia i na Morawy. Zapisy w kancelarii parafialnej. Program wywieszony w gablotce.

12. Od 20 czerwca 2021 r. zostaje zniesiona dyspensa od obowiązku uczestniczenia we Mszy Świętej w niedzielę i święta nakazane. Stad od następnej niedzieli zapraszam serdecznie wszystkich wiernych katolików naszej parafii do uczestniczenia we Mszy Świętej w kościele lub w Grocie Miłosierdzia. W naszym kościele od dzisiaj może przebywać 300 osób nie licząc zaszczepionych. A od 26 czerwca 450 osób.

13. Jeśli chodzi o organizację ślubów w naszym kościele, proszę z kościelnym uzgadniać sposób sprzątania po ceremonii ślubnej. Chodzi zwłaszcza o konfetti itp