XX NIEDZIELA ZWYKŁA

18 SIERPNIA 2019

Kościół na ziemi to Kościół walczący, tudzież pielgrzymujący, przypomina nam o tym zarówno dzisiejsza ewangelia, jaki doroczna pielgrzymka kobiet i dziewcząt do Matki Bożej Piekarskiej. Pamiętajmy w modlitwach o naszych pątniczkach.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii,

w przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ulicy

Żniwnej, Dębowej.

W przyszłą sobotę od 8.30 zapraszamy do sprzątania parafian z

ul. Brackiej i Chłodnej, zapraszamy także panów do prac porządkowych.

Spotkanie FZŚ odbędzie się w niedzielę 25 sierpnia o godzinie 14.00