III NIEDZIELA ZWYKŁA

26 STYCZNIA 2020

Dzisiejsza niedziela została ustanowiona jako Niedziela Słowa Bożego, Jednocześnie Chrystus wzywa nas do nawrócenia, czyli do zmiany sposobu myślenia. Słowo Boga wskazuje nam co jest dobre, a co złe, za czym warto iść, co powinniśmy czynić i jak powinniśmy myśleć, aby nie popełnić błędu.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, a w przyszłą niedzielę kolekta na zakony kontemplacyjne.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ulicy ulicy Rybnej,

w najbliższą sobotę zapraszamy do sprzątania parafian z ulicy

Komunalnej 1-20.

W przyszłą niedzielę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie będziemy święcili świece na wszystkich mszach świętych, natomiast podczas mszy o godzinie 10.30 poświęcimy świece dzieciom pierwszokomunijnym.

Osoby, które jeszcze nie przyjęły sakramentu bierzmowania w szkole podstawowej lub gimnazjum, a chciałyby go przyjąć proszone są o zgłoszenie się do księdza proboszcza.