Ogłoszenia Parafialne

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

III NIEDZIELA ZWYKŁA

26 STYCZNIA 2020


Dzisiejsza niedziela została ustanowiona jako Niedziela Słowa Bożego, Jednocześnie Chrystus wzywa nas do nawrócenia, czyli do zmiany sposobu myślenia. Słowo Boga wskazuje nam co jest dobre, a co złe, za czym warto iść, co powinniśmy czynić i jak powinniśmy myśleć, aby nie popełnić błędu.

 

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, a w przyszłą niedzielę kolekta na zakony kontemplacyjne.

 

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ulicy ulicy Rybnej,

w najbliższą sobotę zapraszamy do sprzątania parafian z ulicy

Komunalnej 1-20.

 

W przyszłą niedzielę 2 lutego obchodzimy święto Ofiarowania Pańskiego, tradycyjnie będziemy święcili świece na wszystkich mszach świętych, natomiast podczas mszy o godzinie 10.30 poświęcimy świece dzieciom pierwszokomunijnym.

 

Osoby, które jeszcze nie przyjęły sakramentu bierzmowania w szkole podstawowej lub gimnazjum, a chciałyby go przyjąć proszone są o zgłoszenie się do księdza proboszcza.

 

 

 

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Józefa w Rybniku, siedziba: Rybnik, ul. Dębowa 7a.