XIV NIEDZIELA ZWYKŁA

5 LIPCA 2020

Jezus powiedział: „Przyjdźcie do Mnie wszyscy,

którzy utrudzeni i obciążeni jesteście, a Ja was pokrzepię”.

I wszystko jasne!

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na WŚSD w Katowicach, natomiast po mszy przed kościołem zostanie zebrana zbiórka na powodzian na Podkarpaciu.

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ulicy

Włościańskiej 1-20. Bóg zapłać także za prace porządkowe wykonane przy kościele.

W sobotę od 8.30 zapraszam do sprzątania mieszkańców ulicy Włościańskiej 21-40.