Ogłoszenia Parafialne

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 

 

DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

9 grudnia 2018

 

Adwent to czas radosnego oczekiwania na przyjście Pana, czuwajmy i bądźmy trzeźwi, abyśmy tego przyjścia nie przeoczyli, ale także zaangażujmy się w przygotowanie drogi dla Niego, przygotujmy Mu miejsce w naszych sercach, rodzinach, mieście i kraju. Tylko wtedy spotkanie z Nim, kiedy nadejdzie czas, będzie dla nas wielką i prawdziwą radością.

 

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na remont katowickiej katedry, a po mszy przed kościołem odbędzie się zbiórka na Fundusz Pomocy Kościołowi na Wschodzie.

 

W przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby naszej parafii.

 

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ulicy ulicy Rycerskiej numery 1 do 20.

W najbliższą sobotę zapraszamy do sprzątania parafian z ulicy Rycerskiej numery 21 do 40.

Bóg zapłać także za prace wykonane przy kościele, zapraszamy jak zwykle w sobotę od 8.30.

 

Trwa adwent, zapraszamy ponownie na msze święte roratnie od wtorku do piątku o godzinie 18.00.

Świąteczne odwiedziny chorych w piątek od 8.30, prosimy zapisywać ich w zakrystii.

 

W sobotę 15 grudnia w naszej parafii odbędzie się dekanalny dzień skupienia parafialnych zespołów Caritas, zapraszam nie tylko obecnych członków, ale także osoby pragnące się zaangażować. Początek o godzinie 9.30

 

Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich odbędzie się w niedzielę o godzinie 14.00.

Grono pedagogiczne i uczniowie naszej szkoły podstawowej zapraszają na Biesiadę Śląską dzisiaj od godziny 16.00.

 

Zbliżają się święta, tradycyjnie więc zwracamy się z prośbą do osób które mają potrzebę wycięcia choinki w swoim ogrodzie, o ofiarowanie jej do dekoracji kościoła.

 

 

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Józefa w Rybniku, siedziba: Rybnik, ul. Dębowa 7a.