XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

14 października 2018

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii, na opał do kościoła, a przed kościołem odbędzie się zbiórka na „Dzieło Nowego Tysiąclecia” w związku z przypadającym wtedy Dniem Papieskim.

W przyszłą niedzielę kolekta będzie przeznaczona na misje. W przyszłą niedziele także liczenie wiernych uczestniczących we mszy.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ulicy Włościańskiej

numery od 121 do końca, a w najbliższą sobotę zapraszamy do sprzątania parafian z ulicy Żniwnej i Dębowej.

Bóg zapłać także za prace wykonane przy kościele i na probostwie,

zapraszamy jak zwykle w sobotę od 8.30.

Możliwość zapisania intencji mszalnych na przyszły rok będzie od 15 października , zapisywanie będzie się odbywać w kaplicy św. Józefa.

Kandydatów do bierzmowania zapraszam na spotkanie w piątek 19 października o 19.00

Zapraszamy dzieci przedszkolne oraz uczniów klas I-III do udziału w konkursie plastycznym: ” Trzej Królowie” , który jest zapowiedzią pierwszego parafialnego Orszaku Trzech Króli przewidzianego na 6 stycznia przyszłego roku. Szczegóły na stronie internetowej i w gablotce.

Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich odbędzie się w niedzielę 21 października o godzinie 14.00

Obchody liturgiczne tygodnia:

- we wtorek uroczystość św. Jadwigi Śląskiej