VI NIEDZIELA ZWYKŁA

17 lutego 2019

„Kładę przed tobą życie i śmierć, błogosławieństwo i przekleństwo. Wybieraj!”

Zawsze mamy to co wybraliśmy, warto więc wybierać błogosławieństwo i życie.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii.

W przyszłą niedzielę także na potrzeby naszej parafii.

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ulicy ulicy Włościańskiej 61-80,

w najbliższą sobotę zapraszamy do sprzątania parafian z ulicy Włościańskiej 81-100.

Stowarzyszenie „Błękitna Atmosfera” zaprasza na spotkanie informacyjne na temat odnawialnych źródeł energii i ich dofinansowania. Spotkanie odbędzie się 19 lutego we wtorek w szkole nr 19 w Kłokocinie.

Polska Spółka Gazownictwa informuje, że w związku z gazyfikacją Kłokocina w dniach 18.02.2019 – 30.04.2019 pracownicy biura projektowego będą kontaktować się z mieszkańcami nieruchomości na trasie gazociągu.