Ogłoszenia Parafialne

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

15 grudnia 2019

 

Radujcie się wszyscy w Panu, jeszcze raz mówię radujcie się Pan jest blisko.”

Dla człowieka kochającego, żyjącego w prawdzie i o czystym sumieniu, spotkanie z Jezusem zawsze jest źródłem radości.

 

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na potrzeby naszej parafii ,

w przyszłą niedzielę kolekta także na potrzeby naszej parafii.

 

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ulicy Włościańskiej 61-80. a także wykonać dekoracje świąteczne, zapraszamy chętne osoby, szczególnie panów w sobotę od godziny 9.30.

 

Także w sobotę w naszej parafii odbędzie się doroczny dzień skupienia Caritas naszego dekanatu, początek o 9.30 różaniec z okazją do spowiedzi potem msza święta. Zapraszam nie tylko panie już zaangażowane, ale także osoby, które chciałyby włączyć się w działalność charytatywną.

 

Trwa adwent, zapraszamy więc na msze święte roratnie w poniedziałek o godzinie 7.00, a od wtorku do piątku o godzinie 18.00.

 

Świąteczny obchód chorych w piątek od godziny 8.30, zapisy w zakrystii.

 

Jak co roku 28 grudnia odbędzie się koncert „Betlejem w Spodku”, bilety w cenie 50 zł do nabycia w zakrystii lub kancelarii, do świąt.

 

Od 17 grudnia rozpoczyna się druga część adwentu przeznaczona na bezpośrednie przygotowanie się do uroczystości Narodzenia Pańskiego. Nie może w nim zabraknąć naszego sakramentalnego pojednania z Bogiem i ludźmi. Okazja do spowiedzi:

Czwartek od 16.30 dzieci klas IV -VI

Czwartek od 17.00 dzieci klas VII – VIII

Piątek od 17.00 oraz po mszy wieczornej młodzież i dorośli,

Sobota od 16.30 do mszy świętej i od 19.15 tak długo jak będą chętni.

Niedziela pół godziny przed mszą oraz od godziny 16.00 tak długa jak będą chętni.

 

 

 

 

 

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Józefa w Rybniku, siedziba: Rybnik, ul. Dębowa 7a.