XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

2 SIERPNIA 2020

Każdy człowiek ma różne pragnienia i różne potrzeby, zaspokajamy te potrzeby na miarę swoich możliwości.

Ale są takie pragnienia ludzkiego serca, które w pełni zaspokoić może tylko Chrystus.

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego, w przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii .

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ulicy

Włościańskiej 81-100, Bóg zapłać także panom za wykonane prace.

W sobotę od 8.30 zapraszam do sprzątania mieszkańców ulicy Włościańskiej 101-120.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek miesiąca, zachęcamy do spowiedzi i uczestnictwa we mszy świętej. Obchód chorych w piątek od 8.30, zapisy w zakrystii.

W czwartek od 13.00 do 13.45 na parkingu przy kościele będzie można przeprowadzić badania tętnic, gęstości kości i zakwaszenia organizmu, szczegóły na plakacie w gablotce.