Ogłoszenia Parafialne

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

    

 

XV NIEDZIELA ZWYKŁA

 

14 lipca 2024

 

  1. Dziś kolekta specjalna na schody i obejście naszego kościoła. Bóg zapłać za zrozumienie dla naszej inwestycji i wasze hojne ofiary. Za tydzień kolekta na Wyższe Śląskie Seminarium Duchowne w Katowicach.

  2. Od 21-27 lipca będziemy obchodzili XXV Ogólnopolski Tydzień św. Krzysztofa. Samochody i motocykle będziemy w naszej parafii święcili w sobotę i niedzielę 21 lipca po każdej Mszy Świętej. Zachęcam do udziału w akcji 1 grosz za 1 kilometr – więcej szczegółów na plakacie. Ofiary zbierane podczas poświęcenia aut będą przeznaczone na ten cel.

  3. Bóg zapłać p. Pelagii i Urszuli Cyrulik za prowadzenie gablotki parafialnej oraz Robotnikom Świętego Józefa za porządki w wokół kościoła w minionym tygodniu.

  4. Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ul. Komunalnej 1-20. Do mycia w najbliższą sobotę o godz. 8.30 zapraszam parafianki z ul. Komunalnej 21 do końca.

  5. We wtorek Msza Święta tylko o godz. 17.00

  6. W środę swoje urodziny obchodzi ks. Alojzy Sobik. Solenizantowi życzymy wielu łask Bożych, zdrowia i radości z posługi w naszej parafii. Tym którzy pragną otoczyć go swoja modlitwą zapraszam środę o godz. 18.00 na Mszę Świętą w w jego intencji, po niej nabożeństwo do Matki Boskiej Nieustającej Pomocy i św. Józefa.

  7. W piątek i sobotę zapraszam na adorację Najświętszego Sakramentu o godz. 17.30. podczas której okazja do spowiedzi św.

  8. Spotkanie Franciszkańskiego Zakonu Świeckich w niedzielę 21 lipca o godz. 16.00 w salce na probostwie.

  9. Polecam czasopisma religijne na czas wakacji.

 

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Józefa w Rybniku, siedziba: Rybnik, ul. Dębowa 7a.