Ogłoszenia Parafialne

 

 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

 

 

XVIII NIEDZIELA ZWYKŁA

2 SIERPNIA 2020


Każdy człowiek ma różne pragnienia i różne potrzeby, zaspokajamy te potrzeby na miarę swoich możliwości.

Ale są takie pragnienia ludzkiego serca, które w pełni zaspokoić może tylko Chrystus.

 

Kolekta dzisiejsza przeznaczona jest na Wydział Teologiczny Uniwersytetu Śląskiego, w przyszłą niedzielę kolekta na potrzeby parafii .

 

Bóg zapłać za posprzątanie kościoła parafiankom z ulicy

Włościańskiej 81-100, Bóg zapłać także panom za wykonane prace.

 

W sobotę od 8.30 zapraszam do sprzątania mieszkańców ulicy Włościańskiej 101-120.

W tym tygodniu przypadają pierwszy czwartek, piątek miesiąca, zachęcamy do spowiedzi i uczestnictwa we mszy świętej. Obchód chorych w piątek od 8.30, zapisy w zakrystii.

 

W czwartek od 13.00 do 13.45 na parkingu przy kościele będzie można przeprowadzić badania tętnic, gęstości kości i zakwaszenia organizmu, szczegóły na plakacie w gablotce.

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Józefa w Rybniku, siedziba: Rybnik, ul. Dębowa 7a.