PORZĄDEK NABOŻEŃSTW

SOBOTA 4 lipca 2020

18.00 Przez wstawiennictwo NSNMP jako przebłaganie za grzechy nasze i całego świata

od żywego Różańca

NIEDZIELA XIV Niedziela Zwykła 5 lipca 2020

8.30 Za + + Elżbietę Pustołka, męża Teodora oraz Jana Kisielewskiego i żonę Teklę

10.30 Za + + Marię i Emila Buchalik oraz syna Henryka

15.00 Za + + Irenę i Józefa Sobik, Marię i Józefa Worek oraz rodziców z obu stron

PONIEDZIAŁEK 6 lipca 2020

8.00 Za członków Żywego Różańca

WTOREK 7 lipca 2020

18.00 Za + + Artura Benisz i matkę Irenę

ŚRODA 8 lipca 2020

18.00 Za + + Anielę i Emila Cipcer

Po mszy nabożeństwo do MB Niestającej Pomocy

CZWARTEK 9 lipca 2020

18.00 Za + + Annę i Feliksa Pawlas, synów Józefa i Alojzego, Agnieszkę i Emila Gonsior,

córki Stefanię i Wandę, męża Hieronima, wnuczkę Kornelię oraz Jerzego Kronfeld

PIĄTEK 10 lipca 2020

17.00 Wystawienie Najświętszego Sakramentu

18.00 Za + Jerzego Sobik w I rocznicę śmierci

SOBOTA Święto św. Benedykta opata 11 lipca 2020

12.00 Chrzest dziecka Hanny Rzońca

18.00 Za + + Alojzego Sobik, Henryka Białeckiego, Syna Damiana, Wilhelma Werber i żonę Marię

NIEDZIELA XV Niedziela Zwykła 12 lipca 2020

8.30 Za + + Amalię Piecha, męża Sylwestra, syna Romana i synową Wandę, Anielę Cipcer i męża Emila

10.30 W intencji rocznego dziecka Marii Zniszczoł, rodziców i chrzestnych

15.00 Za + Bertę Kempny w rocznicę śmierci i rodziców z obu stron