Kolęda 2023

 

 

                           

                                                   Kolęda 2023 w parafii św. Józefa w Kłokocinie

17.12.2022

sobota godz. 10.00

ks. Kolorz

Włościańska 74

Włościańska 76

Włościańska 78

Włościańska 78 B

Włościańska 82

Włościańska 82 A

Włościańska 84

Włościańska 84 B

Włościańska 86

Włościańska 88

Włościańska 88 A

Włościańska 88 B

Włościańska 90

Włościańska 90 B

Włościańska 90 C

Włościańska 92

 

 

17.12.2022

sobota godz. 11.00

ks. Sykulski

Włościańska 50

Włościańska 52

Włościańska 54 A

Włościańska 54 B

Włościańska 56

Włościańska 58

Włościańska 60

Włościańska 64

Bracka 3

Bracka 6

Bracka 8

Bracka 11 B

Bracka 11 E

Bracka 11 D

Bracka 11 A

Bracka 11

Włościańska 72 A

Włościańska 72

 

 

18.12.2022

niedziela godz. 14.00.

ks. Sykulski

Skośna 49

Skośna 50

Skośna 52

Skośna 51

Skośna 53

Skośna 53 A

Skośna 56

Komunalna 1

Komunalna 3

Szybowcowa 160

Szybowcowa 163 A

Szybowcowa 163 B

Komunalna 2 A

Komunalna 2 B

Dębowa 40

Dębowa 24

Dębowa 15

Dębowa 15 B

Dębowa 20 B

Dębowa 20 C

Dębowa 26 B

Dębowa 18

 

 

 

19.12.2022

poniedziałek g. 15.00.

ks. Sykulski

Żniwna 4 A

Żniwna 2 A

Włościańska 71

Włościańska 71 A

Włościańska 73 A

Włościańska 75 B

Włościańska 75 A

Włościańska 79 C

Włościańska 79 B

Włościańska 79

Włościańska 81

Włościańska 81 B

Włościańska 81 C

Włościańska 83 A

Włościańska 87 B

Włościańska 85 A

Włościańska 85

Włościańska 83

Włościańska 87

 

 

20.12.2022

wtorek g. 15.00

ks. Kolorz

Włościańska 89

Włościańska 89 A

Włościańska 91 A

Włościańska 89 D

Włościańska 95

Włościańska 99

Włościańska 97 A

Włościańska 97 C

Włościańska 99 A

Włościańska 101

Włościańska 101 A

Włościańska 101C

Włościańska 81

Włościańska 103

Włościańska 103 A

Włościańska 105

Włościańska 105 A

Włościańska 105 B

Włościańska 105 D

Włościańska 105 C

 

 

21.12.2022

środa g. 15.00.

ks. Sykulski

Włościańska 107

Włościańska 107 B

Włościańska 107 C

Włościańska 107 D

Włościańska 107 E

Włościańska 109

Włościańska 109 B

Włościańska 111

Włościańska 113

Włościańska 113 B

Włościańska 115

Włościańska 117

Włościańska 117 B

Włościańska 125

 

 

22.12.2022

czwartek g. 15.00.

ks. Kolorz

Włościańska 100

Włościańska 104

Włościańska 106

Włościańska 108

Włościańska 108 B

Włościańska 108 C

Włościańska 110 B

Włościańska 112

Włościańska 112 C

Włościańska 114

Włościańska 116

Włościańska 118

Włościańska 120

Włościańska 122

Włościańska 124

Włościańska 126

Włościańska 128

 

 

 27.12.2022

wtorek g. 10.00

ks. Kolorz

Włościańska 9 E

Włościańska 9 C

Włościańska 13 D

Włościańska 13 E

Włościańska 13 F

Włościańska 13 C

Włościańska 15 E

Włościańska 15 A

Włościańska 17 B

Włościańska 17 D

Włościańska 21 B

Włościańska 27

Skośna 21

Skośna 23

Skośna 23 A

Skośna 25

Skośna 25 A

Skośna 27

Skośna 27 A

Skośna 11

Skośna 10

Skośna 9

Skośna 9 A

Skośna 7

Skośna 4

Skośna 3

Skośna 1

 

 

 27.12.2022

wtorek godz. 10.00.

ks. Sykulski

Debowa 3 B

Włościańska 41 D

Włościańska 41 C

Włościańska 39 A

Włościańska 39 B

Włościańska 39

Włościańska 35 A

Włościańska 37 A

Włościańska 33 A

Włościańska 20 A

Włościańska 24 A

Skośna 26

Skośna 28 A

Skośna 31

Skośna 29

Rycerska 4 D

Rycerska 6 C

Rycerska 6 B

Rycerska 4 A

Włościańska 24

Rycerska 4

Włościańska 28

Włościańska 34

Włościańska 36

Włościańska 38

Skośna 16

Skośna 17

Skośna 17 A

Skośna 17 C

Skośna 15

 

 

28.12.2022

środa godz. 12.00.

ks. Sykulski

Komunalna 43 A

Komunalna 41

Komunalna 37

Komunalna 38

Komunalna 35

Komunalna 35 B

Komunalna 36

Komunalna 42 C

Komunalna 34 B

Komunalna 32 D

Komunalna 34 A

Komunalna 33

Komunalna 33 C

Komunalna 29

Komunalna 27

Komunalna 27 A

Komunalna 37 A

Komunalna 37 B

Komunalna 37 C

Komunalna 34

Komunalna 33 B

Komunalna 30

Komunalna 40

Komunalna 33 D

 

 

 

28.12.2022

środa godz. 10.00.

ks. Kolorz

Kłokocińska 88 A

Kłokocińska 88 B

Kłokocińska 88 D

Włościańska 4 A

Włościańska 6

Włościańska 6 A

Włościańska 8 A

Włościańska 8 B

Włościańska 8 E

Włościańska 10

Włościańska 10 B

Włościańska 10 D

Włościańska 10 E

Włościańska 12

Poligonowa 3

Rycerska 12 E

Rycerska 14 D

Rycerska 14 C

Włościańska 20

 

 

29.12.2022

czwartek godz. 10.00.

ks. Kolorz

Rybna 28

Rybna 26

Rybna 25

Rybna 22 B

Rybna 19

Rybna 7 B

Rybna 7

Rybna 5

Rybna 3

Rybna 1

Rybna 1B

Rybna 4 A

Rybna 4 B

Rybna 8 A

Rybna 8 B

Rybna 10

Rybna 8 C

Rybna 8 L

Rybna 8 D

Rybna 8 E

Rybna 8 G

Rybna 8 F

Rybna 8 H

Rybna 8I

 


29.12.2022

czwartek godz. 10.00.

ks. Sykulski

Dębowa 12

Dębowa 10

Dębowa 8 A

Dębowa 8

Żniwna 7

Żniwna 9

Żniwna 11

Żniwna 20 A

Żniwna 18 A

Żniwna 16 A

Żniwna 12

Żniwna 10

Żniwna 10 A

Żniwna 10 D

Żniwna 10 E

Żniwna 10 G

Żniwna 10 M

Żniwna 10 C

Żniwna 10 J

Żniwna 10 L

Żniwna 8 H

Żniwna 10 M

Żniwna 20

Żniwna 10 M Żniwna 26

Żniwna 26 D

Żniwna 26 E

 


30.12.2022

piątek godz. 10.00.

ks. Sykulski

Skośna 32 A

Skośna 34 A

Skośna 35

Skośna 29 C

Skośna 29

Skośna 29 D

Skośna 37

Skośna 36

Skośna 38

Skośna 41

Skośna 41 A

Skośna 41 C

Skośna 40

Skośna 42 A

Skośna 43 A

Skośna 43 B

Skośna 43 D

Skośna 44 E

Skośna 45

Skośna 44

Skośna 46

Skośna 47

Skośna 48

 

 

 


30.12.2022

piątek godz. 10.00.

ks. Kolorz

Rycerska 34

Rycerska 36

Rycerska 36 A

Rycerska 38

Rycerska 38 A

Rycerska 38 B

Rycerska 40

Rycerska 42

Rycerska 44 C

Rycerska 46

Rycerska 46 B

Rycerska 48 A

Rycerska 48

Rycerska 50

Rycerska 50 A

Rycerska 50 B

Rycerska 50 C

Rycerska 50 D

Rycerska 50 F

Rycerska 50

Rycerska 52

Rycerska 52 E

Rycerska 52 B

Rycerska 52 A

 


02.01.2023

poniedziałek g. 15.00.

ks. Sykulski

Komunalna 28

Komunalna 25

Komunalna 25 B

Komunalna 23

Komunalna 23 A

Komunalna 21

Komunalna 19

Komunalna 20

Komunalna 17

Komunalna 17 A

Komunalna 17 B

Komunalna 17 C

Komunalna 17 D

Komunalna 15 C

Komunalna 16

Komunalna 16 C

Komunalna 16 D

Komunalna 26 A

Komunalna 26 B

Komunalna 29

 

 

 

 

02.01.2023

poniedziałek g. 15.00.

ks. Kolorz

Bracka 16 A

Bracka 16

Bracka 18

Bracka 17

Chłodna 2

Chłodna 4

Chłodna 6

Chłodna 6 A

Chłodna 10

Chłodna 10 A

Chłodna 14

Chłodna 17

Chłodna 19

Chłodna 15

Chłodna 13

Rycerska 67 C

Rycerska 67 B

Rycerska 67 A

 


03.01.2023

wtorek g. 15.00.

ks. Sykulski

Komunalna 15

Komunalna 14

Komunalna 13

Komunalna 13 A

Komunalna 13 B

Komunalna 13 C

Komunalna 11

Komunalna 11 B

Komunalna 11 D

Komunalna 11 E

Komunalna 9

Komunalna 6

Komunalna 7 A

Komunalna 9 C

Komunalna 9 D

Komunalna 7 A

Komunalna 7

Komunalna 5

Komunalna 4

 

 

03.01.2023

wtorek g. 15.00.

ks. Kolorz

Rycerska 18

Rycerska 20

Rycerska 24

Rycerska 26

Rycerska 26 A

Rycerska 28

Rycerska 28 A

Rycerska 30

Rycerska 32

Gospodarcza 3

Gospodarcza 5

Gospodarcza 5 B

Gospodarcza 5 C

Gospodarcza 9 C

Gospodarcza 9 B

Gospodarcza 9

Gospodarcza 10

 


04.01.2023

środa g. 15.00.

ks. Sykulski

Włościańska 41

Włościańska 43

Włościańska 45

Włościańska 47

Włościańska 47 A

Włościańska 49

Włościańska 51

Włościańska 51 A

Włościańska 53

Włościańska 55 A

Włościańska 57

Włościańska 57 A

Włościańska 59

Włościańska 59 A

Włościańska 61

Włościańska 61 A

Włościańska 63

Włościańska 65

Włościańska 67

Żniwna 1

 


04.01.2023

środa g. 15.00.

ks. Kolorz

Rycerska 16 F

Rycerska 17

Rycerska 21

Rycerska 23

Rycerska 25

Rycerska 27

Rycerska 27 A

Rycerska 29

Rycerska 23 A

Rycerska 31 A

Rycerska 33

Rycerska 35

Rycerska 37

Rycerska 39

Rycerska 39 B

Rycerska 39 A

Rycerska 41 A

Rycerska 41

Rycerska 43

Rycerska 45

Rycerska 47

 


05.01.2023

czwartek g. 15.00.

ks. Sykulski

Rycerska 51

Rycerska 54

Rycerska 54 A

Rycerska 53

Rycerska 56

Rycerska 56 A

Rycerska 56 C

Rycerska 56 G

Rycerska 57 A

Rycerska 60

Rycerska 57

Rycerska 59

Rycerska 63

Rycerska 65

Rycerska 68

Rycerska 69

Rycerska 69 A

Rycerska 69 B

Rycerska 69 C

Rycerska 71 A szeregow.

Rycerska 71

Rycerska 73

Rycerska 75

 

 


06.01.2022

piątek g. 16.00.

ks. Kolorz

Dębowa 7a

 

07.01.2022

sobota g. 10.00.

ks. Kolorz

Poligonowa 15 A

Poligonowa 15 B

Poligonowa 15 C

 


07.01.2022

sobota g. 10.00.

ks. Sykulski

Poligonowa 17 A

Poligonowa 17 B

Poligonowa 17 C

 


08.01.2022

niedziela g. 16.00.

ks. Kolorz

Poligonowa 13 C

Poligonowa 13 D

 

08.01.2022

niedziela g. 14.00.

ks. Sykulski

Poligonowa 13 A

Poligonowa 13 B

 

09.01.2022

poniedziałek g. 15.00.

ks. Kolorz

Rycerska 3 A

Rycerska 3

Rycerska 6

Rycerska 8

Rycerska 10 A

Rycerska 10

Rycerska 12 A

Rycerska 12

Rycerska 13

Rycerska 14 A

Rycerska 14

Rycerska 16 B

Rycerska 16 D

Rycerska 16 E

Rycerska 16 C

Rycerska 16 A

 

 

09.01.2022

poniedziałek g. 15.00.

ks. Sykulski

Włościańska 132

Włościańska 134

Włościańska 140

Włościańska 142

Włościańska 142 A

Włościańska 144 A

Włościańska 144

Włościańska 146

Włościańska 148

Rycerska 147 A

 

 

10.01.2022

wtorek g. 17.00.

ks. Kolorz

Gospodarcza 32

Gospodarcza 31

Gospodarcza 30

Gospodarcza 28

Gospodarcza 27

Gospodarcza 23

Gospodarcza 24

Gospodarcza 19

Gospodarcza 21 A

Gospodarcza 19 B

Gospodarcza 22

Gospodarcza 15 A

Gospodarcza 12

Gospodarcza 13

Gospodarcza 13 A

 

 

 

10.01.2022

wtorek g. 17.00.

ks. Sykulski

Kolęda dodatkowa

 

Zapamiętaj mnie (90 dni)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Św. Józefa w Rybniku, siedziba: Rybnik, ul. Dębowa 7a.